Devolli në fushë, përballë Skënderbeu…

Devolli aktiv në merkato gjatë verës, teksa së fundmi janë ftuar në provë dy brazilianë, ka planifikuar të luajë sërish një test miqësor.

Sipas asaj që raporton klubi, skuadra e teknikut Stavri Nica, nesër paradite, do të zhvillojë një  takim miqësor me Skënderbeun e moshave.

Ndeshja do të luhet në aneksin e stadiumit “Skënderbeu’ duke nisur nga ora 09 00 dhe kundërshtari do të jetë U-19 e Skënderbeut.

 Afrimet e fundit, gjëndja aktuale e lojtarëve të caktuar, duket se janë në strategjinë e Nicës që me Devollin e tij, kërkon të imponohet edhe në  debutimin në Kategori të Parë.

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.

error: Nuk lejohet kopjimi i materialit!