Van De Bek, drejt Realit…

Van De Bek, tentativa e radhës e Realit. Duket se pista Pogba është ventur teksa drejtuesit e madrilenëve, nuk duan të humbin aspak kohë.

Në epiqënder një tjetër yll i Ajaksit të edicioni të shkuar. Doni Van De Bek është gati.

Ditë më parë teksa mesfushori ishte kërkuar me ngulm nga Reali, operazioni u ndal pasi Zidan, insistoi me çdo kusht të rrëmbente patriotin e tij francez Pol Pogba.

Akord i munguar (së paku deri tani). Aq ka mjaftuar dhe ‘Los Blankos’, në këto rrethana, kërkojnë ta përpijnë mesfushorin 22 vjeçar.

Në fakt, ‘Sporti im.al’,një muaj më parë pati pasqyruar me një shkrim këtë nismë për holandezin e harkëtareve. Sot Reali i kthehet pistës së vjetër.Trataivat këtë radhë duken të ethshme…

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.

error: Nuk lejohet kopjimi i materialit!