Hysaj te Atletiko? Punë orësh…

Sipas asaj që raporton ‘La Repubblica’, shkodrani Elseid Hysaj, është vetëm pak orë larg kalimit te Atletiko Madrid.

Informacionet e prestigjozes, shprehen se Napoli dhe klubi spanjoll, kanë gjetur akordin dhe se mbrojtësi shqiptar, do zyrtarizohet nga çasti në çast.

Për futbollistin e kombëtares, u fol se mund të kalonte edhe te Roma, por Atletiko Madrid, ka përshpejtuar, duke hedhur mbi tavolinë, ofertat konkrete.

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.

error: Nuk lejohet kopjimi i materialit!