E përshendesin në Holandë, De Bek te Reali…

‘Adios Donny”. Në Holandë e bëjnë fakt të kryer. Bëhët fjalë për talentin Van De Bek, mesfushorin e talentuar të Ajaksit i cili me gjasë, do kalojë të gjigandët e Real Madridit.

Pas hezitimit dhe problemeve me Pogba dhe Eriksen, pamundësisë apo vlerës së lartë financiare, duket se Florentino Perez, ka ndryshuar mendje.

Pista De Bek, parë moshën e re 22 vjeç apo çmimin e përgjysmuar, krahasuar me preferencat e mëparshme, mund të konsiderohet që tani një “galaktik’ i ri. Në Holandë kanë nisur të përshendetën…

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.

error: Nuk lejohet kopjimi i materialit!