De Laurentis: Nuk e blej Ikardin…

Aurelio De Laurentis, presidenti i Napolit, duke folur për mikrofonët e ‘Sportmediaset’, ka injoruar blerjen e Marko Ikardit. Argjentinasi në dalje nga Inter, po lakohet nga disa klube si përforcim i mundshëm gjatë verës, por bosi napoletan, duket i vendosur duke thënë prerë: “Jo. Nuk e bjejmë Ikardin

Sakaq, kreu i klubit, ka lënë gjithçka hapur sa i takon Hames Rodriguez dhe Lozanos: “Të shohim”-tha De Laurentis. Napoli prej disa sezonëve,është pozicionuar si rivali më i denjë i Juventus në luftën për titull në Seria A. Deri tani, Napoli është majftuar me disa vënde të dyta.

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.

error: Nuk lejohet kopjimi i materialit!