Pas Salës futbollist, atak kardiak të atit…

Emiliano Sala, vdiq gati tre muaj më parë aksidentalisht gjatë fluturimit  me një avion të vogël për në Kardif, ndërsa kishte firmosur kontartën e “jetës” me skuadrën me të njëjtin emër. Pas kësaj tragjedie,  një tjetër fatkeqësi në familjen Sala. Këtë radha ishtë babi i tij 58-vjeçar, i cili asnjëherë nuk e suportoi dot vdekjën e të birit.

Horasio Sala, është goditur nga një atak kardiak dhe është gjetur nga familjarët i vdekur në banesën e tij mëngjesin e sotëm. Ataku kardiak,me gjasë i ka ardhur pikërisht nga shkaku i depresionit për vdekjen e djalit të tij futbollist.

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.

error: Nuk lejohet kopjimi i materialit!