Nejmar viziton Torinon…

Braziliani Nejmar viziton Torinon. Një udhëtim i sulmuesit të PSG drejt Torinos, ka shpërfytyruar fansat e skuadrës së Alegrit, ndërsa ka shtuar zërat, se ylli brazilian, mund të ketë nisur bisedimet me Juven me mundësinë e bashkëpunimit në të ardhmen.

Por Nejmar,dhe askush rreth tij, nuk ka deklaruar arsyen e plotë të ketij udhetimi “blic” të sulmuesit 27 vjeçar. Dugllas Kosta miku i tij,është parë të shoqërojë futbollistin dhe si për të larguar zërat se Nejmar ka plane për t’u afruar te bardhezinjtë, ka shprehur ngushtë, opinionin se shoku i tij, ishte në Torino për komercializëm. Këtë radhë s’ka asgjë që mund të lidhet me merkaton,- shkruan TGcom24.

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.

error: Nuk lejohet kopjimi i materialit!