Italia në alarm, arbitrat në tri ditë ‘njollosin’ tri ndeshje

Media prestigjioze Sportmediast pas skandaleve arbitrare të ditëve të fundit shtron pyetjen: A kemi ende arbitrat më të mirë në...
Read More
Italia në alarm, arbitrat në tri ditë ‘njollosin’ tri ndeshje

Kupa, Egnatia e Partizani për të ruajtur…kualifikimin

Sot në Rrogozhinë dhe në Tiranë do të luhet për ndeshjet e kthimit të Kupës së Shqipërisë. Do të hapë...
Read More
Kupa, Egnatia e Partizani për të ruajtur…kualifikimin

Champions, sot biletat e para çerekfinale

Liga e Kampionëve rikthehet sot me dy sfidat e kthimit në garën për 1/8 e kompeticionit madhor të UEFA-s për...
Read More
Champions, sot biletat e para çerekfinale

Shqipëria siguron miqësore me Azerbajxhanin më 7 qershor, impianti…

Pas dakortësisë për të luajtur një ndeshje miqësore me Lihtenshtejnin, Federata Shqiptare e Futbollit ka gjetur gjuhën e përbashkët me...
Read More
Shqipëria siguron miqësore me Azerbajxhanin më 7 qershor, impianti…

Pas Josës ikën dhe Bejzade

Pas largimit të Mirel Josës nga Laçi edhe Skerdi Bejzade nuk do të jetë më në krye të Erzenit. Klubi...
Read More
Pas Josës ikën dhe Bejzade

Asllani gol me Interin më pas gabon dhe hap ndeshjen…

Mesfushori kuqezi Kristjan Asllani në ndeshjen e dytë si titullar me Interin realizoi një gol të bukur me zikaltërit ndaj...
Read More
Asllani gol me Interin më pas gabon dhe hap ndeshjen…

Gaboi në Valencia- Real, Manzano rrezikon pezullimin

Në qendër të një skandali sportiv ka rënë arbitri Gil Manzano në fundin e ndeshjes Valencia-Real (2-2) teksa Belingam po...
Read More
Gaboi në Valencia- Real, Manzano rrezikon pezullimin

Guri te Prishtina e Egbosë

U largua nga Vareze (Itali) në fundin e vitit të kaluar, sulmuesi shkodran Sindrit Guri i bashkohet Prishtinës në Superligën e...
Read More
Guri te Prishtina e Egbosë

UEFA shpjegon ndryshimet në Champions League nga sezoni i ardhshëm

Liga e Kampionëve nga sezoni 2024/2025do të pësojë ndryshime, ka njoftuar UEFA në faqen e saj zyrtare, duke shpjeguar më...
Read More
UEFA shpjegon ndryshimet në Champions League nga sezoni i ardhshëm

Plas në Formula 1, Presidenti i FIA-s rrezikon një hetim…

Presidenti i FIA-s nën hetim për lobim për të anuluar penalltinë e Fernando Alonso në GP të Arabisë Saudite të...
Read More
Plas në Formula 1, Presidenti i FIA-s rrezikon një hetim…

Futboll vendi


Shqipëria siguron miqësore me Azerbajxhanin më 7 qershor, impianti…

Pas dakortësisë për të luajtur një ndeshje miqësore me Lihtenshtejnin, ...
Më shumë…

Pas Josës ikën dhe Bejzade

Pas largimit të Mirel Josës nga Laçi edhe Skerdi Bejzade ...
Më shumë…

Kreu mbetet i Bylis, Burreli i Himës mund Flamurtarin

Sfida e fundit luajtur në orën 18:00 ndërmjet AF Elbasanit ...
Më shumë…
Loading...

Bota

Nations/ Mançini: Ka disa mënyra për të mundur Spanjën

Mançini: 'Gjithmonë duam të fitojmë, e dimë se do të ...
Më shumë…

Nations në Itali/ ‘Final Four’, Enrike: Kam skuadër potenciale

Enrike: Një sfidë stimuluese, me pak për të humbur dhe ...
Më shumë…

Getafe shkarkon trajnerin

Skuadra madrilene po kalon periudhën më të errët që kur ...
Më shumë…

Ranieri rikthehet në Premier

Tekniku i njohur pasi ka drejtuar Fulham, Çelsi e Lieçester ...
Më shumë…

Histori sportive

S’u gjetën postime.

Të ndryshme

Ndeshja e bamirësisë, apo ‘takim në Istra’

Do të luhet sot në 'Air Albania Stadium'. Duke nisur ...
Më shumë…

Lila: ‘Të gjithë jemi organizatorë…’

Ndeshja e organizuar nga Sindikata e Futbollistëve në datën 10 ...
Më shumë…

Trajneri Kenga largohet nga Sopoti

Klajdi Kenga, është larguar nga drejtimi i skuadrës së Sopotit ...
Më shumë…

Shoferi ngatërron rrugën, Valverde te ndeshja Valencia- Real…

● Katër skuadra Spanjolle në Arabinë Saudite për Superkupën e ...
Më shumë…

error: Nuk lejohet kopjimi i materialit!