Asani arrin akord me Las Palmas

Nga Gjermania gazetari Gled Tafaj raportoi për TV Klan se Jasir Asani ka gjetur akordin për 2 vite+1 me Las Palmas në La Liga.

Akordi i arritur dhe palët, në këtë rast Las Palmas dhe Guangju (Kore e Jugut) duhet të gjejnë gjuhën e përbashkët për transferimin e anësorit 29 vjeçar nga Shkupi.

Ky do të ishte një hap i madh në karrierën e Asanit i cili më herët ka veshur bluzën e Partizanit në Abissnet Superiore.

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.

error: Nuk lejohet kopjimi i materialit!