Adejemi e Emre Çan, pushime në Shqipëri

Vëmendja e gjitha te Shqipëria futboll teksa si pjesë e Grupi B luan në fazë finale ‘Euro 2024’ në Gjermani (14 qershor- 14 korrik).Mirpo Shqipëria me relievin bregdetar, klimën dhe kushtet e përmirësuara, sikundër dhe në të shkuarën, ka nisur të tërheqë turistë të shumtë.

Mësohet se këto ditë në jug të Shqipërisë, dy futbollistë të Borusia Dortmund, po kalojnë momente pushimi në brigjet e detit Jon.

Ata janë Karim Adejemi dhe Emre Çan të cilët kanë postuar një foto bashkë me reperin Nojzi. Këngëtarja shqiptare Loredana gjëndët në një lidhje pikërisht me Adejemin./Sportiim.al/

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.

error: Nuk lejohet kopjimi i materialit!