Conference kërkon “Conference”, spikat Fenerbahçe- Olimpiakos

Liga e Konferencës zhvillon sot në dy fasho oraresh 4 takimet e kthimit të turit çerekfinal.

Fillimisht në 18:45, Fiorentina përballet me çekët e Viktoria Plzen në tentativë për të marrë biletën e cila nis nga 0-0.

Po në këtë orë Lilë do të takohet me anglezër Aston Vilës teksa do ti duhet të përmbysë shifrat e takimit të parë 1-2.

Në mbrëmje PAOK- Klub Bryzh dhe derbi i nxehtë Fenerbahçe- Olimpiakos.

Në kllapa ndeshjet e vajtjes.

18:45

Lilë- Aston Vila (1-2)

Fiorentina -Plzen (0-0)

21:00

PAOK- Bryzh (0-1)

Fenerbahçe- Olimpiakos (2-3)

/Sportiim.al/

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.

error: Nuk lejohet kopjimi i materialit!