Një sponsor i ri për Interin shfaqet në horizont

Marrëveshja me Paramount + po skadon dhe nga sezoni i ardhshëm të Zikaltërit do të ndryshojnë drejtim. Negociatat me ‘Qatar Airways’, partneri zyrtar i linjës ajrore globale të klubit deri në sezonin 2025/26, duket se kanë ngecur ose, të paktën gjëndën në ‘Stand-By’.

Lajmin e raportuar sot nga La Stampa lidhet me faktin se Interi raportohet se po negocion me Betsson Group, një kompani bastesh: për gazetën torineze “një shtrëngim duarsh milionerësh me figurat e gjigantëve më të mëdhenj europianë”.

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.

error: Nuk lejohet kopjimi i materialit!