Barça pret Getafen, shtyhet ndeshja në Granada

Vijarreal fitoi kundër Real Sociedad 1-3 në ndeshjen e parë të xhiros së 26-të të La Liga-s të luajtur dje.

Sot është radha e Barcelonës dhe Atletiko Madridit, të përfshirë në dy ndeshje reletivisht të lehta në letër. Nesër radha do të jetë Real Madridi, ndërsa zbulimi i Zhirona do të mbyllë turin të hënën.

Ky është programi dhe renditja:

E premte 23 shkurt
Real Sociedad – Vijrreal 1-3

E shtune 24 shkurt
Granada – Valencia (e shtyrë)
Barcelona – Getafe
Alaves – Majorka
Almeria – Atletiko Madrid

E diel 25 shkurt
Kadiz – Selta Vigo
Betis – Atletik Bilbao
Las Palmas – Osasuna
Real Madrid – Sevilja

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.

error: Nuk lejohet kopjimi i materialit!