Europa dhe Conference League, gola dhe përmbysje

Xhiro e 5-të e ndeshjeve në Grupe të Europa dhe Conference League të orës 21:00.

Shifrat:

Europa League

Marsejë-Ajaks 4-3
Rejnxhërs-Aris 1-1
Liverpul-LASK 4-0
Tuluzë-Union SG 0-0
Vijareal-Panathinaikos 3-2
Servete-Roma 1-1
Sherif Tiraspol-Slavia Pragë 2-3
Hacken-Leverkusen 0-2
Molde-Karabak 2-2

Conference League:

Aston Vila –Legia 2-1

Çukariçki – Ferencvarosh1-2

Frankfurt – PAOK 1-2

Fiorentina-Genk 2-1

Nordsjelland-Fenerbahçe 6-1

Trnava-Ludogorets 1-2

/Sportiim.al/

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.

error: Nuk lejohet kopjimi i materialit!