Akordi/ Galardo gati të marrë Al Itihad

Marselo Galardo do të nënshkruajë si trajner i ri i Al-Itihad me kontratë të vlefshme deri në qershor 2025.

Ai gjithashtu do të përfshijë një opsion zgjatjeje për 18 muaj të tjerë, deri në qershor 2027.

Argjentinasi do të marrë vendin e Nuno Espirito Santo të larguar pak ditë më parë. Kjo do të ishte aventura e parë e argjentinasit 47 vjeçar larg Argjentinës. Më herët ai ka drejtuar Nacional dhe River Plate.

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.

error: Nuk lejohet kopjimi i materialit!