Superiorja dhe inferiorët, ndeshjet sot…

Zhvillohen sot tri takime të javës së pestë Abissnet Superiore. Nis Egnatia- Laçi vijon pak më vonë Skënderbeu- Kukësi dhe mbyll sfida Vllaznia- Teuta.

Ndërkaq në 15:00 luhen dhe 4 takime të javës së 4-ët të Kategorisë së Parë:

Programi në Abissnet Superiore dhe Kategori të Parë:

Java e 5-të:

Egnatia- Laçi 15:00

Skënderbeu- Kukësi 18:00

Vllaznia- Teuta 20:15

Luajtur të premten:

Tirana- Erzeni 0-1

Dinamo-Partizani 1-3

Kategoria e Parë:

Ora 15:00

Tomori- Kastrioti

Luzi 2008- Bylis

Burreli- Lushnja

Korabi- Besa

Nesër:

Flamurtai- Vora 16:00

AF Elbasani- Apolonia 19:00/Sportiim.al/

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.

error: Nuk lejohet kopjimi i materialit!