Çelsi njofton aftësimin e Brojës, Kukurelës dhe Çiluell

Lajm i mirë për trajnerin kuqezi Silvinjo. Çelsi në Premier League njoftoi sot se tre futbollistë të londinezëve janë rekuperuar mes të cilëve dhe sulmuesi i Kombëtares së Shqipërisë Armando Broja.

Ndërkaq veç Brojës i cili ka gati një vit jashtë fushave, për trajnerin Poçetino të bluve, janë aftësuar plotësisht edhe mbrojtësit Mark Kukurela dhe Ben Çiluell.

Pas javës së pestë në Premier League skuadra e Londrës e drejtuar nga argjentinasi gjëndet mjaft poshtë në tabelë me vetëm 5 pikë./Sportiim.al/

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.

error: Nuk lejohet kopjimi i materialit!