Liverpul përballja me Junajtid, Barça pret Valencian

Java e 26-të në Prmier League vjen sot me dy ndeshje, Nontingam Forest- Everton dhe kryesifda Liverpul- Mançseter Junajtid. Në Bundesligë po ashtu sot dy takime; Leverkusën-Hertha Berlin dhe Volfsburg- Eintraht.

Serie A ka në progran duelet; Specia- Verona, Sampdoria- Salernitana, Inter- Leçe, dhe Roma- Juventus.

Po katër takime do të zhvillohen dhe në La Liga. Ata janë: Vajadolid- Espanjol, Barcelona- Valencia, Vajekano- Bilbao dhe Betis- Real Madrid. Gjithashtu në fushë Ligue 1 me 7 takime të javës së 26-të./Sportiim.al/

Premier League:

Nontingam Forest- Everton

Liverpul- Mançseter Junajtid (17:30)

Bundesligë:

Leverkusën-Hertha Berlin

Volfsburg- Eintraht

Serie A:

Specia- Verona

Sampdoria- Salernitana

Inter- Leçe

Roma- Juventus (20:45)

La Liga:

Vajadolid- Espanjol

Barcelona- Valencia (16:15)

Vajekano- Bilbao

Betis- Real Madrid (21:00)

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.

error: Nuk lejohet kopjimi i materialit!