Dy sfida Championsi dhe Arsenal-Siti mbajnë lart futbollin në kontinent

Futbolli elitar vion sot me dy ndeshjet e dyta të fazës për 1/8 e Champions League, një supersfide në Premier League dhe një tjetre në La Liga.

Kështu pas Milan-Totenhem 1-0 dhe PSG- Bajern Mynih 0-1 luajtur dje, sot Liga e Kampionëve ecën me takimet Bryzh- Benfika dhe Dortmund- Çelsi.

Në Angli dueli i madh i Premier League Arsenal- Mançaster Siti ndërsa në La Liga Real Madrid-Elce.

Champions League:

21:00

Bryzh- Benfika

Dortmund- Çelsi

Premier League

20:30

Arenal-Mançester Siti

La Liga:

21:00

Real Madrid- Elce/Sportiim.al/

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.

error: Nuk lejohet kopjimi i materialit!