Flamurtari ngjitet i dyti, e Para nesër dhe…

Te Besëlidhja do të debutojë nesër trajneri Artan Bano. Supersfida Apolonia-Korabi, të hënën.

Kategoria e Parë për javën e 14-të luajti sot duelin Luzi 2008-Flamurtari. Në Peqin,vlonjatët fituan 0-2 duke u ngjitur në vendin e dytë me 25 pikë.

Ndërkohë nesër dhe pasnesër do të zhvillohen takimet e tjera të nivelit të dytë futbollistik në Shqipëri.

Kështu Tomori-Besa, Burreli- Lushnja dhe Besëlidhja -Turbina janë në program të dielën me start orën 13:00. Oriku-Dinamo,Apolonia-Korabi dhe Skënderbeu- Tërbuni zhvillohen të hënën po në 13:00.

Sot, java e 14-të:

Luzi 2008-Flamurtari 0-2

Të dielën ora 13:00

Tomori-Besa

Burreli- Lushnja

Besëlidhja -Turbina

Të hënën 13:00

Oriku-Dinamo

Apolonia-Korabi

Skënderbeu- Tërbuni /Sportiim.al/

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.

error: Nuk lejohet kopjimi i materialit!