Zherard përballë Silvinjos, legjenda një hap larg…

E pabesueshme por shumë pranë të së vërtetës. Legjenda e Liverpulit dhe Anglisë, Stiven Zherard raportohet që mund të marrë panikën e Polonisë. Rivalit të Shqipërisë në kualifikueset e Euro 2024.

I shkarkuar në pjesën e parë të sezonit nga Aston Vila,trajneri sipas The Sun, shumë pranë Polonisë si trajner i parë. Aty ku do të gjente edhe një futbollist që ka trajnuar te klubi i Aston Vilës, Meti Kesh.

Për anglezin 42 vjeçar ka patur edhe një aventurë trajnuese në Skoci te Gllazgou Rejnxhers (2018-2021)./Sportiim.al/

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.

error: Nuk lejohet kopjimi i materialit!