Faza ‘Play Off’, zbardhet axhenda e ndeshjeve

Është përcaktuar shorti i përballjeve për ndeshjet play-off të Europa League të planifikuara për datat 16 dhe 23 shkurt 2023.

Datat dhe oraret e play off-ve të Ligës së Europës:

Të vajtjes: 16 shkurt 2023

18:45
Barcelona-Mançester Junajtid
Shahtjor Donjetsk-Renës
Ajaks-Union Berlin
Salzburg-Roma

21:00

Juventus-Nantë
Sporting-Midtjyland
Bajer Leverkusen-Monako
Sevilja-PSV

Kthimi: 23 shkurt 2023

18:45
Nantë-Juventus
Midtjyland-Sporting
Monako-Bajer Leverkusen
PSV-Sevilje

21:00

Mançester Junajt-Barcelona
Renës-Shahtjor Donjetsk
Union Berlin-Ajaks
Roma-Salzburg /Sportiim.al/

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.

error: Nuk lejohet kopjimi i materialit!