Europa League, ndeshje përcaktuese për…

Do të zbrasin në fushë 16 çifte në këtë xhiro të 4-ët në Europa League. mes tyre dhe skuadra ‘big’ të cilat ende nuk e kanë siguruar kalimin nga grupet.

Programi i ditës:

18:45

Bodo/Glimt- Arsenal

AEK- Fenerbahçe

Dinamo Kiev- Renës

Betis- Roma

St. Xhilozë- Sp. Braga

Nantë- Frajburg

Fejnord- Midjyland

Karabak- Olipmiakos

21:00

PSV- Zyrih

Ludogorets-HJK Helsinki

Union Berlin-Malmo

Mançester Junajtid- Omonia

Sociedad- Sherif Tiraspol

Lacio-Sturm Grac

Ferencvarosh- Crvena Zvezda

Trabzanspor-Monako

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.

error: Nuk lejohet kopjimi i materialit!