Prag Islanda, Reja e Cikalleshi në konferencë

Po zhvillohet konferenca e shtypit në Tropikal (Durrës) ndërsa i prashishëm trajneri Edi Reja dhe sulmuesi Sokol Cikalleshi…

Shqipëria luan të martën në 20:45 në Arenën Kombëtare ndeshjen e fundit të fushatës kualifikuece në Ligën B Grupi2.

Video:

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.

error: Nuk lejohet kopjimi i materialit!