Barça, Araujo rrezikon Botërorin

Ronald Araujo pritet të operohet të enjten në Finlandë nga Dr Lase Lempainen.

Ky është vendimi i marrë pas takimit të zhvilluar mëngjesin e sotëm në Ciutat Esportiva me trajnerin Ksavi dhe mjekun Riçard Pruna.

Mbrojtësi uruguaian raportoi këputje tendini të këmbës së tij të djathtë në ndeshjen kundër Iranit të luajtur të premten e kaluar në Sankt Pölten (Austri). Për ta raportuar është Mundo Deportivo në Twitter.

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.

error: Nuk lejohet kopjimi i materialit!