Liga e Kombëve, në fushë 20 kombëtare

Nisën dje ndeshjet e Ligës së Kombëve (Skoci-Ukrainë 3-0) ndërsa sot janë 10 duele sipas Ligave dhe grupeve të tyre. Janë dy xhirot e fundit në grupe me Ligën A e cila ofron ndeshje të cilësisë së lartë.

Ndeshjet e ditës së sotme kryesisht luhen në orën 20:45.

Programi i Nations League sot:

Liga A

Francë-Austri

Kroaci-Danimarkë

Belgjikë- Uells

Poloni- Holandë

Liga C:

Turqi-Luksemburg

Lituani- Ishujt Faroe

Kazakistan- Bjellorusi (16:00)

Sllovaki- Azerbajxhan

Liga D:

Letoni- Moldavi (18:00)

Lietenshtejn- Andorrë/Sportiim.al/

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.

error: Nuk lejohet kopjimi i materialit!