Bushi flet për dy takimet e U20 Kuqezi

Alban Bushi veç U21 do të drejtojë në dy teste edhe U20. Në program dy miqësoret me Kroacinë dhe Maqedoninë e Veriut me këtë grupmoshë.

Më datë 23 shtator, Shqipëria U20 do të luajë sfidën e parë me Maqedoninë e Veriut U20. Kjo ndeshje do të luhet në stadiumin e Cakovecit duke nisur nga ora 16:30.

Dy ditë më pas, më datë 25 shtator në ora 16:30, po në këtë stadium do të luhet edhe testi i dytë i Shqipërisë U20 ndaj Kroacisë U20. 

Konferenca e Bushit sot për shtyp..:

Video:

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.

error: Nuk lejohet kopjimi i materialit!