Interi mëson kalendarin e Grupit C

UEFA ka zyrtarizuar kalendarët e fazës së grupeve të Champions League. Kjo është rruga e Interit të vendosur në grupin C me Bajern Mynih, Barcelonën dhe Viktoria Plzen.

Kalendari i Interit në Grupin C në Champions

7 shtator në orën 21:00: Inter-Bayern Munich
13 shtator, ora 18.45: Viktoria Plzen-Inter
4 tetor në 21: Inter – Barcelona
12 tetor ora 21: Barcelona – Inter
26 tetor, ora 18.45: Inter – Viktoria Plzen
1 nëntor ora 21:00: Bayern Munich-Inter

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.

error: Nuk lejohet kopjimi i materialit!