Ndreca vesh bluzën e Partizanit

Lëvizjet e bujshme në merkato të Partizanit teksa pas maqedonasit 24 vjeçar Matej Cvetanoskit (konsideruar si goditje e madhe e merkatos; red) dhe Bekim Rexhepit (etj), sot ka firmosur edhe me njërin nga mbojtësit më të suksesshëm në Abissnet Superiore të linjës së majtë.

Bëhët fjalë për Edison Ndrecën, laçianin pjesë e Kukësit dhe do të jetë i huazuar për ndeshjet europiane te të kuqtë.

Klubi e njofton lajmin në rrjete:

FK Partizani njofton zyrtarizimin e marrëveshjes me FK Kukësin për huazimin e lojtarit Edison Ndreca. Mbrojtësi i majtë, bashkohet me 16-të herë kampionët e Shqipërisë si përforcim në kuadër të ballafaqimeve në Kupat e Europës”

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.

error: Nuk lejohet kopjimi i materialit!