Mici drejt Partizanit, pritet firma

Te Partizani po punohet për afrime Big, në listë dhe Fjoart Jonuzi

Gledi Mici pritet ti abshkohet Partizanit në Abisset Superiore. Ish mbrojtësi i Skënedrebut me të cilin u shpall kampion dhe luajti në grupe të Europa League, ka provuar të veshë bluzat e Kukësit dhe Flamurtarit për të aderuar me tej te Shkëndija Tetovë dhe Prishtina në Kosovë.

Ndërkaq 31 vjeçari ka fituar dhe 2 Kupa të Shqipërisë, me Kukësin dhe me Flamurtarin, teksa në Kosovë ka fituar 1 titull kampion me Prishtinën dhe një titull kampion në Maqedoninë e Veriut me Shkëndijën e Tetovës.

Pritet që klubi i kuq të dalë me një komunikatë zyrtare.

Ndër të tjera klubi Partizanit, pjesëmarrës në CL ka shkruar se sot do të nisë përgatitjet.

Klubi:
“Në 11 qershor në “Kompleksin Sportiv Partizani” skuadra do të zbresë në fushë në drejtimin e trainerit Dritan Mehmeti dhe stafit teknik për të nisur përgatitjet në kuadër të pjesmarrjes në kompeticionin evropian Ligës së Konferencës. Seanca e parë stërvitore do të zhvillohet në orën 18:00. Ekipi do të qëndrojë në kryeqytet deri në datën 14, ndërsa në 15 qershor udhëton drejt Sllovenisë”.

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.

error: Nuk lejohet kopjimi i materialit!