Zidan ndjek ‘Roland Garros’, tifozët i lutën për PSG-në

Këto ditë Zinedin Zidan ndodhet në Paris, ku po ndjek një nga turnetë më të rëndësishëm të tenisit në botë, Roland Garros.

Ish-trajneri i Real Madridit u pa në ‘Suzanne Lenglen’ në shoqërinë e gruas së tij. Ai ndoqi ndeshjen midis spanjollit Rafael Nadal dhe Botic Van De Zandschulp.

Por tej rezultatit 3-0 për Nadal, shpesh sytë ishin te ish futbollisti i famshëm francez ndërsa disa spektatorë përfituan nga prania e Zizusë për t’i kërkuar atij që të bëhej trajneri i ardhshëm i Paris Saint-Germain.

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.

error: Nuk lejohet kopjimi i materialit!