E pazakontë, tenistët grusht në ‘rrjetë’ (Video)

Turneu ITF për të rinj që po mbahet në Akra të Ganës, pa që Rafael Nii Ankrah të mundë Michael Kouamen me sete 2:1 (6: 2, 6: 7, 7: 6).

Por ajo që ngjau në ‘rrjetë’ pas takimit ka bërë xhiron ndërkombëtare në rrjete.

Francezi 15 vjeçar Kouame sipas rregullores së spotit në këtë disiplinë i’u afrua rrjetës pas fundit të takimit të cilin e humbi dhe kur të gjithë mendonin se do të uronte rivalin për fitoren,e goditi shuplakë fituesin.

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.

error: Nuk lejohet kopjimi i materialit!