Trajnerët e shkarkuar, Shehi i paprekshëm

Ndonëse edicionet e kaluara ‘vargu’ i shkarkimëve të trajnerëve të Superiores niste diku te java e tretë, ky sezon u vonua disi për të mos u larguar nga tradita duke rikthyer vesin pas javës së 5-të.

I pari ishte Dejan Vukiçeviç i Laçit i cili në 5 javë arriti vetëm dy pikë. Më pas axhenda u pasua nga klubet e Teutës, Egnatias, Dinamos (dy herë), Skënderbeut, Kastriotit, Partizanit, dhe Vllaznisë.

Të vetmit që kanë rezistuar janë Orges Shehi te Tirana dhe Diego Longo te Kukësi.

Kështu: Dejan Vukiçeviç, Edi Martini, Gugash Magani, Bledi Shkëmbi, Bledar Devolli, Ramazan Ndreu, Ilir Daja, Migen Memelli dhe Tomas Brdariç, trajnerët e shkarkuar këtë sezon deri në javën e 25-të.

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.

error: Nuk lejohet kopjimi i materialit!