Teuta-Laçi dhe Partizani- Kastrioti (Live)

Teuta- Laçi 2-4

22′: Gol Teuta, shënon Aleksi 1-0

45+3′ Gol Laçi shënon Ardit Deliu 1-1

66′: Gol Laçi shënon Guindo me penallti 1-2

73′:Gol Laçi shënon Guindo me kokë 1-3 (goli i 10 sezonal)

81′:Gol Teuta shënon Hebaj me kokë 2-3

96′: Gol Laçi supergol i Ardit Deliut 2-4


Partizani-Kastrioti 0-0

Luhen dy takime të javës së 17-të. Në Rrogozhinë Teuta- Laçi ndërsa në Elbasan Arena’ Partizani- Kastrioti.

Teuta- Laçi

Teuta: Qirko, Qaqi, Idrizaj, Todorovski, Kotobelli, Aleksi, E.Vila, Akuah, L.Vila, Plaku, Hebaj.Tr: Edi Martini

Laçi: Dajsinani, Ziko, Velkosvki, Turkaj, Veliaj, Shehu, Deliu, Lushkja, Mazrekaj, Zarubica, Guindo.Tr: Mirel Josa

Formacionet:

Partizani- Kastrioti:

Partizani – Hoxha; A. Marku, Belica, Bitri, Sota; H. Marku, Rrapaj, Mala; Kallaku; Stenio Zhunior, Skuka. Tr: Dritan Mehmeti.

Kastrioti – Sali; Neziri, Dida, Rami; Kodra, Onanuga, Okebugu, Hasani, Husein; Greca, Kaina Nunjesh. Tr: Emiljano Çela.

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.

error: Nuk lejohet kopjimi i materialit!