Sheva drejt shkarkimit nga Xhenova

Orët e fundit për ish-trajnerin e Ukrainës ka një ofertë për stolin e përfaqësuesës së Polonisë. Nga Italia: Do ketë penalitete.

U afrua nëntorin e kaluar, Shevçenko e fundosi më keq skuadrën liguriane. Andrij Shevçenko drejt largimit nga Xhenova.Humbja ndaj Specias në shtëpi vë në pikëpyetjeserioze pozicionin e Shevës.

Për të ardhmen e trajnerit ukrainas, i cili ka arritur vetëm tre pikë në nëntë ndeshje por dhe mos shkuar me shumë se tre gola të shënuar,pritet një përmbysje të marrëveshjes me klubin nga Xhenova.

Ende nuk është marrë një vendim ndërsa me shumë mundësi që nesër presidenti dhe trajneri të bisedojnë me njëri-tjetrin për të kuptuar nëse do të vazhdojnë apo jo bashkë. Aq më tepër që drejt ukrainasit po lakohet stoli i Polonisë.

Ndërkaq Davide Balardini, e ka drejtuar për 4 herë ekipin ligurian, dhe me gjasë do të rikthehet sërish. Xhenova renditet e parafundit në Seria A me 12 pikë në 21 takime/Sportiim.al/

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.

error: Nuk lejohet kopjimi i materialit!