Benzema takon “sherifin” e vogël

Karim Benzema, sulmuesi kryesor i Realit dhe Farncës prej kohësh është në epiqendër të vemendjes.

Konturet e një lojtari me permasa të jashtëzakonshme te galaktikët, rikthimi te përfaqësuesja e Francës, gjyqi me rastin ‘Valbuena’ si dhe kandidimi dhe mundësia për të fituar Topin e Artë, e kanë kthyer numrin 9-të të Los Blancos në protagonist të madh.

Mbrëmë në Tiraspol, sulmuesi 33 vjeçar realizoi golin e tretë në Sherif-Real Madrid (0-3) për Champions por një “sherif” i vogël i është sulur atij në mes të fushës për ta takuar. Pas ndeshjes. Situata ka rezultuar mjaft emocionuese me tifozin personal të Benzemasë që ia ka dalë të takojë idhullin e tij./Sportiim.al/

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.

error: Nuk lejohet kopjimi i materialit!