Rrahmani gjën golin, Barça shpëton në fund

Udineze- Napoli në Seria A dhe Barcelona-Granada në LaLiga, figuruan dy ndeshjet pikante në kampionatet elitare në Europë.

Te skuadra e Napolit në fitoren 0-4 ndaj skuadrës friulane shënoi edhe Amir Rrahmani. Mbrojtësi dardan, gjeti kështu golin e parë me skuadrën e teknikut Spaleti.

Në ‘Camp Nou’, Barcelona mbushur me të rinj, çalon deri në minutën e 90-të teksa barazimi nga Arauho do të evitonte humbjen shtëpiake. Një Barcelonë që ka humbur shumë nga performanca e dikurshme me ‘ciklin’ që në dukje nuk do të vijohet nga Koeman. Ndaj Granadës 1-1.

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.

error: Nuk lejohet kopjimi i materialit!