‘Air Albania’ pas shtrimit me hibrid, në optimale (video)

 Prej ditësh ‘Air Albania Stadium’, ka marrë pamje të shkëlqyer sportive. tapeti i ri i ri hibrid, me shtresë bari sintetik të ndërthurur me natyral, ka bërë që impianti kryesor në Shqipëri të bëhët gati për të pritur një pafundësi ndeshjesh nga Abissnet Superiore dhe të Kombëtareve kuqezi të të gjitha moshave.

Në videon e siguruar sot nga “Sportiim.al”, shfaqet gjendja e tapetit të ri pasi ka përfunduar jo vetëm shtrimi por dhe ngjeshja në fole e mbulesës me parametra bashkëkohorë.

Gjithçka duket në kushte optimale. Ndeshja me Poloninë në 12 tetor do të jetë e gjitha për tu shijuar në kët impiant modern. prtiës edhe i finales së Konference League në 2022./Sportiim.al/

Video:

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.

error: Nuk lejohet kopjimi i materialit!