Reali zbret në “Bernabeu”

Karlo Ançeloti dhe disa lojtarë të Real Madrid bënë një vizitë të shkurtër sot në ambientet në rikonstruksion të ‘Santiago Bernabeu’.

Të gjithë të interesuar për të parë ecurinë e gjigandit në qëndër të Madridit aty ku pas pak muajsh galaktikët pritet të rikthehen për të luajtur ndeshjet e tyre zyrtare.

Ndërkaq atyre iu shfaqën një numër videosh që shpjegojnë punën që po kryhet si pjesë e rindërtimit dhe u treguan gjithë projektin Enrique Pérez.

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.

error: Nuk lejohet kopjimi i materialit!