U tha u bë: Duro mbyll me kurbinasit

‘Duro i konfirmuar? Ende jo. Madje me shumë mundësi në pankinën bardhezi, këtë sezon mund të ulet një trajner i njohur nga vendi fqinj Mali i Zi. E gjitha për tu zbardhur shpejt pasi të enjten Laçi zbret në fushë për të përgatitur edicionin e ri’, shkruante dje Sporti im al.

Të dielën në mbrëmje, vetë tekniku tiranas ka deklaruar për mediat se ka ndërprerë bashkëpunimin me bardhezinjtë.

Tashmë të gjithe me sytë nga Laska i cili te parin në listë ka një emër të trajningut nga Mali i Zi. Zaubica dhe Roganoviç, futbollistët e ardhur pikërisht nga kampionati fqinj.

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.

error: Nuk lejohet kopjimi i materialit!