‘Niko Dovana’ dhe ‘Elbasan Arena’ presin Championsin paraeliminator

Në një postim në Twitter, FSHF ka bërë të ditur se turi paraelimintaor i Champions League do të zhvillohet në Shqipëri.

Në këtë kompeticion bën pjesë edhe Prishtia e cila do të ndeshet paraprakisht me ekipin e San Marinos, Folgore.

Ndërkaq ky mini turne parashikuar fillimisht të zhvillohej në Ishjut Faroe u sposta nga UEFA për në Shqpiëri dhe do të luhet nga 22 deri 25 qershor në Durrës dhe në Elbasan.

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.

error: Nuk lejohet kopjimi i materialit!