Këln merr Baumgart

Këln pësoi një humbje të rëndë ditën e djeshme. Skuadra gjermane u mposht 1-4 në shtëpi nga Frajburg duke bërë që skuadra e kuqe të rrezikojë Bundesligën.

Me dy takime deri në fund skuadra ndodhet dy pikë larg zonës së shpëtimit. Dy ndeshjet e fundit luhen kundër Hertha Berlin dhe Shalke 04.

Drejtuesit e Koln kanë zyrtarizuar trajnerin e ri të skuadrës. Ai do të jetë Stefen Baumgart, i cili drejton Paderborn në Bundesligën 2.

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.

error: Nuk lejohet kopjimi i materialit!