Sot vëmendje sportive në…

Vëmendje sot në La Liga te takimi Valencia-Barcelona në orën 21:00.

Premier League dueli kryesor luhet në teatrin e ëndrrave ‘Old Trafford’. Mançseter Junajtid- Liverpul, sfida për të mos u humbur në 17:30.

Seria A luan sot 6 takime. Sasuolo- për të korurëzuar Interin kampion për herë të 19-të. Nëse ndal sot Atalantën e Gjimshitit duke nisur nga ora 15:00.

Ipko, Superligën e Kosovës në program dy takime. Në 15:00, Llapi- Prishtina dhe Drenica-Ballkani. Luhet zona e titullit.

Për të mos u humbur….:

Çmimi i Madh në Herez (14:00) në MotoGP dhe ai i Formula1 në Portugali (Algarve 16:00).

Në Japoni ecin me flakën Olimpike...

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.

error: Nuk lejohet kopjimi i materialit!