Dy duele të ndezura në A

Roma -Atalanta dhe Napoli- Lacio janë dy takimet e mbetura të javës së 32- të në Seria A. Ato do të zhvillohen sot në dy fasho oraresh për ti dhënë konfigurimin e plotë renditjes së kampionait italian kur në lojë janë dhe 6-të javë.

Ndërkaq vetëm Lieçester- Uest Bromuiç luhet në Premier League ndërsa në La Liga të Spanjës java e 32-të pas ndeshjeve të djeshme sot në program 4 duele.

Seria A:

Roma- Atalanta 18:30

Napoli- Lacio 21:45

La Liga:

At. Madrid-Hueska

Granada- Eibar

Sociedad-Selta Vigo

Barcelona-Getafe.

Premier League:

Lieçester- Uest Bromuiç

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.

error: Nuk lejohet kopjimi i materialit!