Humb Milan, Inter ndalet nga Specia

Seria A luajti 8 takime të javës së 32 këtë të mërkurë. Habit humbja e Milan në shtëpi dhe fitorja e Kaljarit në Udine. Barazimi i dytë radhazi i Interit.

Rezultatet:

Bolonja- Torino 1-1

Krotone- Sampdoria 0-1

Xhenova- Benevento 2-2

Juventus- Parma 3-1

Specia- Inter 1-1

Uineze- Kaljari 0-1

Milan-Sasuolo 1-2

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.

error: Nuk lejohet kopjimi i materialit!