Teuta ndal Laçin, Vllaznia fiton thellë….

Kategoria Superiore U21 luajti ndeshjet e radhës. Vllaznia fiton thellë 5-2 ndaj Tiranës. Teuta ndali Laçin në një barazim me gola ndërsa Kastrioti u mund në shifra tenistikë nga Turbina. Fiton edhe Kukësi e Fotball Repubic

Kryesojnë Bylis, Laçi dhe Vllaznia me nga 45 pikë.

Rezultatet:

Kastrioti-Turbina 4-6

Akademia e Futbollit-Kukësi 0-3

Teuta-Laçi 1-1

Vllaznia-Tirana 5-2

Fotball Republic-Apolonia 1-4

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.

error: Nuk lejohet kopjimi i materialit!