Bajern pret PSG, Porto streha në Sevilje

Gushtin e kaluar diskutuan trofeun e Ligës së Kampionëve por sot Bajern Mynih dhe PSG do duhet të nisin kapitullin e radhës në çerekefinale të kompeticionit presigjioz të radhës në Europë.
Në mbrëmje në “Allianz Arena”, akti i parë duke nisur nga ora 21:00. Takimi i kthimit pas 6 ditëve në Parc De Prince (13 prill).

Një përballje me shumë të panjohura ajo mes Portos dhe Çelsit, që do të zhvillohet në Sevilje të Spanjës. Portugezët surprizuan kur në turin e kluar kaluan Juventusin ndërsa Çelsi eliminoi Atletikon e Madridit. COVID-19 dhe regullat e shtetit portugez spostojë ndeshjen e parë për në Andaluzi.

Liga e Kampionëve ndeshjet sot:

21:00

Bajern- PSG

Poto- Çelsi (Sevilje)

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.

error: Nuk lejohet kopjimi i materialit!