Zyrtare/ Partizani pritës në ‘Air Albania Stadium’

Pas Tiranës teksa priti Apoloninë për javën e 26-të një tjetër ndeshje e Superiores në impiantin modern të kryeqytetit.

Partizani e ka seriozisht dhe në këtë pikë të garës, kërkon të jetë i rrethuar nga faktorë determinantë për synimet sezonale.

Pasi ka marrë ‘dhenë’ duke luajtur jashtë Tirane, bëhët e ditur se të kuqtë kanë arritur akordin me drejtuesit e FSHF-së dhe takimi i radhës me Bylis, do të luhet në kryeqytet në ‘Air Albania Stadium’.

Përfundimisht dita, ora dhe vendi ku do luhet java e 27-të e Superiores:

Superiore/Java e 27:

Të shtunën:

13:00

Kastrioti-Kukësi (Kamzë)

Skënderbeu-Tirana   

16:00

Laçi-Vllaznia       

Apolonia-Teuta

Të dielën:

16:00

Partizani-Bylis (Air Albania Stadium)

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.

error: Nuk lejohet kopjimi i materialit!