Hidhet shorti, goglat nxjerrin Junajtid-Milan

Në Nion të Zvicrës u hodh shorti për 1/8 e Europa League. Duelet do të luhen në 11 dhe 18 mars 2021, ndërsa për oraret e tyre UEFA do vendosë pak orë më vonë.

Ndërkaq dueli më interesant ishte ai mes Mançester Junajtid dhe Milan. Roma-Shahtjor Donjesk por dhe Dinamo Kiev- Vijarreal duele të ndezura.

Duelet e raundit të 1/8-ve luhen në 11 dhe 18 mars 2021.

Ajaks-Jang Bojs

Dinamo Kiev-Vijareal

Roma-Shahtjor Donjesk

Olimpiakos Pire-Arsenal

Dinamo Zagreb-Totenhem

Mançester Junajtid-Milan

Slavia Pragë-Rejnxhërs

Granada-Molde

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.

error: Nuk lejohet kopjimi i materialit!