Kategoria e Parë, gjashtë përballje të balancuara

Java e 12-të në Kategori të Parë në të dy grupet, luhet të shtunën duke nisur nga ora 13.30. Përjashtim bën vetëm ndeshja e Grupit a PartizaniB-Burreli e spostuar në tënjjtën orë për të dielën.

Ballafaqime interesante si në Veri ashtu dhe në Jug. Te Grupi A të gjitha takimet të pararashikueshme. Situatë e ngjashme edhe te B-ja me Egnatian favorite ndaj Pogradecit.

Të gjitha ndeshjet e Kategorisë së Parë nisin në 13:30

GrupiA:

Veleçiku-Erzeni (Shkodër)

Vora-Korabi (Pezë)

Oriku-Dinamo

Të dielën

Partizani B-Burreli (Pezë)

Grupi B:

Egnatia-Pogradeci (Peqin)

Besa-Flamurtari (Luz)

Tomori-Lushnja

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.

error: Nuk lejohet kopjimi i materialit!